telefon: +420 775 706 600
e-mail: info@chladiciboxy.cz
Malá Morávka 47, 793 36 Malá Morávka

Chladicí boxy CZ s.r.o.

izolace, chladící a mrazící boxy

ukazka oplasteni prodejni haly prumyslovy mrazici box prumyslovy chladici box izolace prostupu formates

Podhledy - závěsné podhledové systémy

ukazka podhledu

Popis:

Provádíme výrobu a montáž závěsného systému plechových podhledů.

Systémy kovových podhledů nabízejí široké možnosti řešení podhledových ploch ve veřejných budovách, jako jsou administrativní budovy, školy, obchodní centra, budovy pro kulturu, odbavovací prostory letišť a nádraží a další. Vysoká kvalita podhledů, jejich kvalitní povrchová úprava dodává estetický vzhled řešených podhledových ploch.

Podhledy jsou vhodné také do čistých a superčistých prostor jako jsou laboratoře, nemocnice ( včetně operačních sálů ), vývojová a výrobní centra, elektrotechnická pracoviště atd....Podhledy jsou omyvatelné.

Kovové podhledové systémy zajišťují také technickou funkci - tlumení a pohlcování hluku, požární odolnost, či optické dělení prostoru. Fakticky zakrývají rozvody technických zařízení budov nebo mohou z části nést osvětlovací tělesa, čidla elektrické požární signalizace, zabezpečovací systém, ozvučení, obsahovat vyústění vzduchotechniky a další zařízení dle požadavku architekta nebo projektanta. Volba vhodné perforace podhledu ve spojení s vloženou tlumící textilií zajišťuje akustickou pohodu prostoru. Nad podhled při jeho montáži lze také umístit tepelnou izolaci. Podhled je lehce rozebíratelný. Praktické využití kovových podhledových systémů přináší cenově dostupné řešení zákrytu technických rozvodů pod stropy a snížení světlé výšky stropů. Variabilita podhledů nabízí možnosti různých sestav podhledů, různé barevné odstíny a tvary. Pro řešení podhledů v místnostech různým využitím je v nabídce několik systémů podhledů.
ilustrace ilustrace ilustrace ilustrace ilustrace ilustrace
Copyright © Mgr. Petr Vanický, 2012, design:Alberon Letohrad, s.r.o., 2004